+90 312 425 72 72 +90 537 744 72 72 info@inoteknoloji.com.tr
Türkçe English Deutsch

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

İno Teknoloji, müşterilerine Mühendislik, Danışmanlık, Bilişim, Havacılık ve Eğitim alanında alternatifler sunan, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyonu çözümlerinden, destek, bakım, eğitim ve danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede hizmet veren iş proje ve çözüm ortağıdır.

İno Teknoloji; "İnsan için teknoloji" anlayışı ile, dünya çapında yüksek teknoloji ürünlerini güvenle ilgili sektöre sunmaktadır.
İno Teknoloji; konusunda uzman, deneyimli, eğitimli, güncel gelişmeleri takip eden, teknik kabiliyeti yüksek ve ülkemizi yakından tanıyan güçlü bir ekibe sahiptir. Şirketimiz, dünyada hızla gelişmekte olan teknolojilerin ülkemize taşınıp uygulanmasında birçok ilkleri gerçekleştirmiştir. Bundan sonra da bu hizmetlerine devam edecektir.

İno Teknoloji; Bilişim alanında yenilikleri takip ederek, müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunmaktadır.
Müşterilerimize gösterdiğimiz özen sayesinde sektörümüzde gurur duyduğumuz bir yere ve öneme sahibiz. Çözüm Portföyümüz müşteri gereksinimlerini en iyi seviyede belirlememizi sağlayan uzmanlığımızla ve danışmanlığımızla birlikte, müşterilerimizi memnun ederek başarılı sonuçlar almamızı sağlamaktadır.

Müşterilerine  Bilişim Teknolojileri, Danışmanlık ve Mühendislik alanında projenin her aşamasında çözümler sunmayı amaçlamış olan İno Teknoloji,  söz konusu çalışmalarını, koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir.